who is the ayatay

فروشگاه آیاتای کیست

بطور خلاصه ما یک مجموعه ی متشکل ازافراد متخصص در زمینه های : طراحی وب، عکاسی تجاری، چاپ و بسته بندی، تجارت الکترونیک، تولید محتوا، بازاریابی و متخصص خرده فروشی هستیم که با نام و برند AYATAY ( به معنی زیبا مثل ماه) ، تحت نظر، مدیریت و مالکیت شرکت تجارت الکترونیک سفیر رایان فراز فعالیت می کنیم . تیم ما ماموریت دارد با استفاده از تجارب متخصصین خود، کالاهایی را که توسط شرکت تجارت الکترونیک سفیر از داخل یا خارج کشور تامین شده را به مشتریان ارائه کنیم.

who is the ayatay products

فروشگاه آیاتای چه کالاهایی ارائه می کند

در وهله نخست، ما کالاهای پوشیدنی مجاز (داخلی و خارجی) از جمله پوشاک، کیف، کفش و اکسسوری های زیر مجموعه پوشاک را با رعایت ارزشهای ملی، با کیفیت و قیمت مناسب به مشتریان ارائه می کنیم. در مراحل بعدی با پیشبرد و اجرای قراردادهای منعقد شده با صاحبان تولیدی محلی، کشوری و بین المللی (فعال در زمینه پوشاک، صادرات، واردات) تنوع کالاهای فروشگاه را به تدریج افزایش خواهیم داد.

ayatay customer care services

فروشگاه آیاتای چه خدماتی ارائه می کند

ما با ایجاد بستر های مورد نیاز جهت اطمینان بخشی به مشتریان و حفظ رضایت آنان، خدماتی از جمله: پشتیبانی، تنوع روشهای پرداخت و حمل و نقل، ضمانت نامه های (کیفیت، مرجوعی، بازگشت وجه، تضمین قیمت و تامین خسارت) و ارائه محتوای آموزشی و راهنمای کالا، را ارائه می کنیم . ما در صدد برآورده کردن نیازهای سلیقه ای گروه های متفاوت از مشتریان با خواست های متنوع هستیم و در این راه خود را ملزم و متعهد به خلق ارزش پیشنهادی برتر به مشتریان میدانیم.

who is the safir ecommerce

ما تحت امتیاز تجارت الکترونیک سفیر فعالیت می کنیم

شرکت تجارت الکترونیک سفیر رایان فراز(مسئولیت محدود) ، با نام و نشان تجاری (تجارت الکترونیک سفیر) به شناسه ملی ۱۴۰۰۸۰۷۷۷۲۵ با مدیریت مهندس محسن فخیمی هریس (مدیرعامل) و صاحب امتیاز نماد اعتماد الکترونیکی، در تاریخ ۲۳-۱۰-۱۳۹۷ هجری شمسی بصورت رسمی تاسیس و فعالیت خود را بعنوان یک شرکت فعال در زمینه تجارت الکترونیک آغاز نموده است.
از جمله فعالیت های این شرکت می توان به الکترونیکی سازی کسب و کاری های فیزیکی و خرده فروش، برندینگ و طراحی وب، شناسایی فرصت های تولیدی در داخل و خارج کشور و عقد قرارداد های تامین کالا، اشاره کرد، سایت فروشگاهی AYATAY.IR از جمله زیر مجموعه هایی می باشد که تحت نظارت، امتیاز و مالکیت مادی، معنوی و حقوقی شرکت تجارت الکترونیک سفیر، شروع به فعالیت و توسعه توسط تیم مستقل و متخصص نموده است.

نشانی شرکت: ایران، استان آذربایجان شرقی، شهرستان تبریز، شهرک اندیشه، خیابان پرورش، مجتمع زیتون، بلوک ب ۱۱، طبقه همکف.
پست الکترونیک: info@safirinc.ir - info@ayatay.ir
تلفن : ۳۴۲۷۱۱۳۱-۰۴۱

در ارتباط باشید
Follow Us
!با ما در شبکه های اجتماعی همراه باشید