مشتری گرامی،  شما میتوانید به وسیله این فرم، موضوع و مواردی را که موجب نارضایتی تان از خدمات این تارنما شده است را ثبت و به اطلاع مسئول ذیربط برسانید.
لطفا قبل از تکمیل فرم، این موارد را در نظر داشته باشید: قوانین و راهنمای سایت را که در منوی راهنما، قوانین سایت و سوالات متداول به تفکیک موضوع درج شده را مطالعه فرمایید. ممکن است راه حل موضوع ارتباطی شما در این بخش ها پیشبینی و موجود باشد.

پس از ثبت موضوع، شرح شکایت توسط اپراتور بررسی شده و به دپارتمان مرتبط ارجاع داده خواهد شد. در صورت نیاز به تماس با شما، طبق اطلاعات ارتباطی که در این فرم وارد کرده اید، همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت. لطفا در دسترس باشید (موبایلتان روشن باشد).

هنگامی که در این فرم اطلاعات ارتباطی خود را ثبت می کنید و یا ایمیل و پیامی از روی رایانه یا گوشی تلفن همراه خود برای ما ارسال می کنید، به منزله تایید برقراری ارتباط الکترونیکی با ما می باشد و نیز موافقت خود را جهت استفاده از اطلاعات ارتباطی تان جهت تماس متقابل کارشناس، به ما اعلام می نمایید.

روزهایی که قادر به ارائه خدمات نیستیم

۱۳ فروردین رحلت حضرت امام خمینی تاسوعا، عاشورا و اربعین حسینی شهادت حضرت علی(ع) رحلت رسول اکرم(ص) شهادت امام جعفر صادق(ع) شهادت امام رضا(ع) سالروز پیروزی انقلاب اسلامی بحران های طبیعی منطقه ای شرایط اضطراری ملی و منطقه ای

ساعت کاری شرکت

شنبه: ۹.۰۰ - ۱۹.۰۰ یکشنبه الی چهارشنبه: ۸.۰۰ - ۱۸.۰۰ پنجشنبه و جمعه: ۸.۰۰ - ۱۴.۰۰
در ارتباط باشید
Follow Us
!با ما در شبکه های اجتماعی همراه باشید